Współpraca i kontakt

Współpraca i kontakt

Współpraca i kontakt – pokazy zdjęć

Współpraca i kontakt to miejsce, gdzie znajdziecie ważne i potrzebne informacje dotyczące współpracy z podróżnikiem Robertem Gondkiem, czyli ze mną. W tym miejscu możecie dowiedzieć się co proponuję i w jakim zakresie możemy rozpocząć naszą współpracę. Na początku chcę opowiedzieć o moich pokazach, które są chyba najbardziej rozpoznawalne w moim portfolio.

Moje pokazy zdjęć to wielokrotnie nagradzane na festiwalach podróżniczych profesjonalnie przygotowane multimedialne opowieści ilustrowane zdjęciami, filmami, ciekawym komentarzem oraz oryginalną muzyką z regionu, o którym opowiadam, a ich tematyka zawsze jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb organizatora i uczestników. W mojej ofercie znajduje się już 10 różnych tematycznie pokazów dla różnych grup odbiorców. Dla kogo dokładnie?

  • Spotkania autorskie (podróżnicze) w formie online to propozycja tradycyjnych spotkań autorskich przeniesiona do sieci Internet przeznaczona dla każdej grupy odbiorców – zobacz szczegóły,
  • Spotkania podróżnicze dla uczniów Szkół Podstawowychzobacz szczegóły,
  • Autorskie spotkania podróżnicze dla Klientów Domów Kultury i czytelników Bibliotekzobacz szczegóły,
  • Spotkania podróżnicze i wykłady dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wiekuzobacz szczegóły,
  • Podróżnicze i przyrodnicze spotkania dla dzieci podczas półkolonii i feriizobacz szczegóły,
  • Spotkania podróżnicze i przyrodnicze dla przedszkolakówzobacz szczegóły,
  • Spotkania podróżnicze i motywacyjne dla firmzobacz szczegóły.

Dowiedz się więcej na temat organizowanych przeze mnie pokazów podróżniczych

Spotkanie podróżnicze z Robertem Gondkiem
Spotkanie podróżnicze z Robertem Gondkiem

Współpraca i kontakt – wyprawy do Afryki

Oferuję pilotaż i organizację wyjątkowych wypraw do Afryki, a także układanie wyjątkowych programów. Tak wygląda przykładowy program wyprawy, którą prowadzę we współpracy z jednym z biur podróży: Wyprawa z Robertem Gondkiem do Tanzanii

Dowiedz się więcej na temat organizowanych wypraw

Współpraca i kontakt z mediami

Od wielu lat publikuję artykuły w znanych magazynach podróżniczych (m.in Poznaj Świat, All Inclusive, Podróże, NPM, Witaj w Podróży), udzielam wywiadów w telewizji (Pytanie na śniadanie, Panorama, TVN24BiS, TVP Kraków, TVP Warszawa, TVP Polonia) oraz radiu (Trójka Polskie Radio, Czwórka) – jeśli szukasz osoby, która z pasją opowie o swoich podróżach i przygodach – zapraszam!

Zobacz dotychczasowe wystąpienia w mediach

Współpraca przy projekcie
Współpraca przy projekcie

Testy i promocja sprzętu turystycznego i fotograficznego

Częste wyjazdy i intensywne użytkowanie sprzętu sprawiają, że sprawdzam się w roli testera. Podczas podróży po Afryce testowałem między innymi buty marki Merrell, czy sprzęt marki Milo.

Współpraca przy promocji marki Milo
Współpraca przy promocji marki Milo

Książka „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Wszystkim zainteresowanym, szczególnie zakupami grupowymi proponuję znakomitą książkę i album fotograficzny. W październiku 2017 roku wydałem książkę dokumentującą wędrówki na najwyższe góry w Afryce. Książka to wspomnienia podróży na afrykański kontynent. To dokumentacja oryginalnego pomysłu zdobycia najwyższych szczytów wszystkich państw afrykańskich. Jest ich pięćdziesiąt sześć. Od bezimiennego pagórka wznoszącego się na kilkadziesiąt metrów n.p.m. gdzieś nad brzegiem rzeki Gambia, aż po rozpalające wyobraźnię, słynne Kilimandżaro. Proste, niewymuszone historie, piękne zdjęcia, góry, gwiazdy i Afryka. W sam raz. 8 wypraw, 14 państw, 16 gór, 97 zdjęć i historia podróży w ramach projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Tak w skrócie wygląda opis książki. Można ją kupić w licznych księgarniach oraz w moim sklepie internetowym: Książka „W drodze na najwyższe szczyty Afryki w sklepie internetowym”.

Książka W drodze na najwyższe szczyty Afryki
Książka W drodze na najwyższe szczyty Afryki

Wystawy zdjęć

Proponuję również organizację wystaw niezwykłych zdjęć wykonanych podczas podróży. Proponowane na wystawę zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Współpraca przy projekcie „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Dzięki częstym i ciekawym wyjazdom do Afryki oferuję interesującą współpracę przy projekcie projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Do tej pory współpracowałem z takimi markami, jak: Itaka, Merrell, Milo, Polar, Mugga, Profi, Podróżnicy.eu, Poznaj Świat, All Inclusive, Ptaki Afryki.

Zobacz szczegóły projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Logo projektu W drodze na najwyższe szczyty Afryki
Logo projektu W drodze na najwyższe szczyty Afryki

Internetowa promocja regionów turystycznych

Dzięki intensywnej działalności w mediach społecznościowych i wielu osobom obserwującym moje profile, mogę aktywnie i z pasją fotografować i promować region turystyczny. Zobacz galerię moich zdjęć.

Promocja regionu turystycznego
Promocja regionu turystycznego

Sklep internetowy inspirowany Afryką

Sklep internetowy inspirowany Afryką to stworzone przeze mnie miejsce, gdzie dzielę się wspomnieniami oferując niebanalne t-shirty, zdjęcia i książkę. To sklep, gdzie każdy przedmiot związany jest z Afryką. Książka to sprawa oczywista. T-shirty dla dzieci i dorosłych ze zdjęciami afrykańskich zwierząt i z motywami afrykańskimi to najczęściej kupowane przedmioty w afrykańskim sklepie. Nie wahajcie się. Zajrzyj do sklepu Szczyty Afryki i poznajcie moją ofertę.

Kontakt

Jestem oczywiście otwarty na inne formy współpracy. Dlatego właśnie zapraszam wszystkich chętnych do rozmowy, aby wspólnie przeanalizować korzyści, które można osiągnąć dzięki współpracy ze mną.

Robert Gondek

E-mail: robert.gondek@szczytyafryki.pl

Tel.: +48 501 401 701

Dane firmy

Szczyty Afryki – Robert Gondek

01-903 Warszawa

ul. M. Dąbrowskiej 3 m 33

NIP: 118-091-84-66

REGON: 017397814