Współpraca i kontakt

Współpraca i kontakt

Współpraca i kontakt

Pokazy zdjęć

Moje pokazy zdjęć to wielokrotnie nagradzane na festiwalach podróżniczych profesjonalnie przygotowane multimedialne opowieści ilustrowane zdjęciami, filmami, ciekawym komentarzem oraz oryginalną muzyką z regionu, o którym opowiadam, a ich tematyka zawsze jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb organizatora i uczestników. W mojej ofercie znajduje się już 10 różnych tematycznie pokazów dla różnych grup odbiorców. Dla kogo dokładnie?

Propozycja spotkań podróżniczych dla dzieci – PÓŁKOLONIE – zobacz szczegóły

Propozycja spotkań podróżniczych dla dzieci – SZKOŁY GIMNAZJALNE – zobacz szczegóły

Propozycja spotkań podróżniczych dla dzieci – SZKOŁY PODSTAWOWE – zobacz szczegóły

Propozycja spotkań podróżniczych dla dzieci – PRZEDSZKOLA – zobacz szczegóły

Propozycja spotkań podróżniczych w Domach Kultury i Bibliotekach – zobacz szczegóły

Propozycja spotkań podróżniczych dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku – zobacz szczegóły

Propozycja spotkań motywacyjnych dla firm – zobacz szczegóły 

Dowiedz się więcej na temat organizowanych przeze mnie pokazów podróżniczych

Spotkanie podróżnicze z Robertem Gondkiem
Spotkanie podróżnicze z Robertem Gondkiem

Wyprawy do Afryki

Oferuję pilotaż i organizację wyjątkowych wypraw do Afryki, a także układanie wyjątkowych programów. Tak wygląda przykładowy program wyprawy, którą prowadzę we współpracy z jednym z biur podróży: Wyprawa z Robertem Gondkiem do Tanzanii

Dowiedz się więcej na temat organizowanych wypraw

Współpraca z mediami

Od wielu lat publikuję artykuły w znanych magazynach podróżniczych (m.in Poznaj Świat, All Inclusive, Podróże, NPM, Witaj w Podróży), udzielam wywiadów w telewizji (Pytanie na śniadanie, Panorama, TVN24BiS, TVP Kraków, TVP Warszawa, TVP Polonia) oraz radiu (Trójka Polskie Radio, Czwórka) – jeśli szukasz osoby, która z pasją opowie o swoich podróżach i przygodach – zapraszam!

Zobacz dotychczasowe wystąpienia w mediach

Współpraca przy projekcie
Współpraca przy projekcie

Testy i promocja sprzętu turystycznego i fotograficznego

Częste wyjazdy i intensywne użytkowanie sprzętu sprawiają, że sprawdzam się w roli testera. Podczas podróży po Afryce testowałem między innymi buty marki Merrell, czy sprzęt marki Milo.

Współpraca przy promocji marki Milo
Współpraca przy promocji marki Milo

Książka „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Wszystkim zainteresowanym, szczególnie zakupami grupowymi proponuję znakomitą książkę i album fotograficzny. W październiku 2017 roku wydałem książkę dokumentującą wędrówki na najwyższe góry w Afryce. Książka to wspomnienia podróży na afrykański kontynent. To dokumentacja oryginalnego pomysłu zdobycia najwyższych szczytów wszystkich państw afrykańskich. Jest ich pięćdziesiąt sześć. Od bezimiennego pagórka wznoszącego się na kilkadziesiąt metrów n.p.m. gdzieś nad brzegiem rzeki Gambia, aż po rozpalające wyobraźnię, słynne Kilimandżaro. Proste, niewymuszone historie, piękne zdjęcia, góry, gwiazdy i Afryka. W sam raz. 8 wypraw, 14 państw, 16 gór, 97 zdjęć i historia podróży w ramach projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Tak w skrócie wygląda opis książki. Można ją kupić w licznych księgarniach oraz w moim sklepie internetowym: Książka „W drodze na najwyższe szczyty Afryki w sklepie internetowym”

Książka "W drodze na najwyższe szczyty Afryki"
Książka „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Wystawy zdjęć

Oferuję organizację wystaw niezwykłych zdjęć wykonanych podczas podróży. Proponowane na wystawę zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Współpraca przy projekcie „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Dzięki częstym i ciekawym wyjazdom do Afryki oferuję interesującą i korzystną współpracę przy projekcie projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Do tej pory współpracowałem z takimi markami, jak: Itaka, Merrell, Milo, Polar, Mugga, Profi, Podróżnicy.eu, Poznaj Świat, All Inclusive, Ptaki Afryki.

Zobacz szczegóły projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

Logo projektu W drodze na najwyższe szczyty Afryki
Logo projektu W drodze na najwyższe szczyty Afryki

Promocja regionu turystycznego

Dzięki intensywnej działalności w mediach społecznościowych i wielu osobom obserwującym moje profile, mogę aktywnie i z pasją fotografować i promować region turystyczny. Zobacz galerię moich zdjęć.

Promocja regionu turystycznego
Promocja regionu turystycznego

Sklep internetowy

Chcesz kupić ciekawe zdjęcia, pocztówki, t-shirty dla dorosłych i dzieci inspirowane podróżami? Zapraszam do sklepu Szczyty Afryki.

Kontakt

Jestem otwarty na inne formy współpracy. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu:

Robert Gondek

robert.gondek@szczytyafryki.pl

+48 501 401 701

Dane firmy

Szczyty Afryki – Robert Gondek

01-903 Warszawa

ul. M. Dąbrowskiej 3 m 33

NIP: 118-091-84-66

REGON: 017397814