Galeria zdjęć z podróży po świecie

Galeria zdjęć z podróży

Galeria zdjęć z podróży

Galeria zdjęć z podróży po świecie to miejsce, w którym z przyjemnością prezentuję kolekcję fotografii wykonanych podczas kilkudziesięciu podróży po całym świecie i po Polsce. Znajdziecie tu kilkadziesiąt wyjątkowych galerii ze zdjęciami z ponad czterdziestu państw Afryki, Azji, Europy i obu Ameryk. Znajdziecie w nich wspaniałą przyrodę, ptaki, zwierzęta, krajobrazy, portrety i tak zwaną fotografię uliczną.

Galeria zdjęć z podróży do Afryki

W związku z tym, że moją największą pasją jest Afryka, przeglądając galerie z pewnością zauważycie, że zdjęć z Afryki jest najwięcej. Zobaczycie tu między innymi zdjęcia z Tanzanii, Kenii, Namibii, Zimbabwe, Kamerunu i Ghany. W sumie możecie zajrzeć do galerii z osiemnastu państw Afryki. Oczywiście Afryka to nie wszystko.

Zdjęcia z Azji, Europy i obu Ameryk

Dla miłośników obu Ameryk przygotowałem autorskie galerie fotografii z Ekwadoru, Galapagos i Stanów Zjednoczonych. Kontynent azjatycki na moich fotografiach reprezentowany jest przez zdjęcia z Nepalu oraz Indii. Europa to galerie z kilkudziesięciu państw, takich jak: Czarnogóra, Szwajcaria, Islandia, Portugalia, czy Słowenia oraz oczywiście Polska.

Ptaki z Polski i Ptaki z Afryki

Jeśli lubicie ptaki to również dobrze trafiliście. Specjalnie dla Was wybrałem najciekawsze zdjęcia ptaków wykonane podczas moich podróży. Dlatego zapraszam do dwóch galerii: Ptaki w Afryce oraz Ptaki w Polsce. Zobaczycie w nich kilkaset zdjęć przepięknych ptaków. A gdyby to jeszcze było dla Was mało zajrzycie do galerii Zwierzęta w Polsce, w której zobaczycie między innymi zdjęcia niedźwiedzi, wilków, jeleni, borsuków, jenotów oraz saren.

Zaplanujcie sobie po prostu wolne popołudnie i w spokoju przyjrzyjcie się uważnie światu na moich fotografiach.