Galeria zdjęć z podróży po świecie

Galeria zdjęć z podróży

Galeria zdjęć z podróży

Galeria zdjęć z podróży po świecie to miejsce, w którym z przyjemnością prezentuję kolekcję fotografii wykonanych podczas kilkudziesięciu podróży po całym świecie i po Polsce. Znajdziesz tu kilkadziesiąt wyjątkowych galerii ze zdjęciami z ponad pięćdziesięciu państw Afryki, Azji, Europy i obu Ameryk. Znajdziesz w nich wspaniałą przyrodę, ptaki, zwierzęta, krajobrazy, portrety i tak zwaną fotografię uliczną.

Galeria zdjęć z podróży do Afryki

W związku z tym, że moją największą pasją jest Afryka, przeglądając galerie z pewnością zauważysz, że zdjęć z Afryki jest najwięcej. Zobaczysz tu między innymi zdjęcia z Tanzanii, Kenii, Namibii, Zimbabwe, Kamerunu i Ghany. W sumie możesz zajrzeć do galerii z osiemnastu państw Afryki. Oczywiście Afryka to nie wszystko.

Zdjęcia z Azji, Europy i obu Ameryk

Dla miłośników obu Ameryk przygotowałem autorskie galerie fotografii z Ekwadoru, Galapagos i Stanów Zjednoczonych. Kontynent azjatycki na moich fotografiach reprezentowany jest przez zdjęcia z Nepalu, Jordanii oraz Indii. Europa to galerie z kilkudziesięciu państw, takich jak: Czarnogóra, Szwajcaria, Islandia, Portugalia, czy Słowenia oraz oczywiście Polska.

Ptaki z Polski i Ptaki z Afryki

Jeśli lubisz ptaki to również dobrze trafiłeś. Specjalnie dla Ciebie wybrałem najciekawsze zdjęcia ptaków wykonane podczas moich podróży. Dlatego zapraszam do dwóch galerii: Ptaki w Afryce oraz Ptaki w Polsce. Zobaczysz w nich kilkaset zdjęć przepięknych ptaków. A gdyby to jeszcze było dla Ciebie mało, zajrzyj do galerii Zwierzęta w Polsce, w której zobaczysz między innymi zdjęcia niedźwiedzi, wilków, jeleni, borsuków, jenotów oraz saren.

Zaplanuj sobie po prostu wolne popołudnie i w spokoju przyjrzyj się uważnie światu na moich fotografiach.