Kalendarz spotkań podróżniczych

Kalendarz spotkań podróżniczych

Kalendarz spotkań podróżniczych

Kalendarz spotkań podróżniczych to miejsce, gdzie z łatwością znajdziecie wydarzenie podróżnicze z moim udziałem w swojej okolicy. Chcecie posłuchać moich opowieści? Zerknijcie na kalendarz. Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie możemy się spotkać i porozmawiać o podróżach, Afryce i górach. Zobaczcie, czy gdzieś w najbliższej okolicy nie ma zaplanowanych spotkań.

Mapa spotkań podróżniczych

Mapa spotkań podróżniczych to wizualizacja miejscowości na mapie Polski, w których w najbliższym czasie odbędą się spotkania podróżnicze z moim udziałem. To również mapa miejsc, gdzie takie spotkań już się odbyły. Podsumowując dane do lipca 2020 roku przez ponad dziesięć lat poprowadziłem niemal 600 spotkań w ponad 300 miejscowościach. Najczęściej mogliśmy się spotkać w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Wrocławiu, Gryfinie. Ale oprócz dużych miast spotkania prowadziłem również w wielu znacznie mniejszych miejscowościach.

Pokazy zdjęć

Wszystkich zainteresowanych organizacją pokazu zdjęć z podróży z moim udziałem zapraszam do kontaktu. Zapraszam też do zakładki Pokaz zdjęć, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat organizowanych spotkań, warunków oraz ich tematyki. Jestem pewny, że ze względu na różnorodność tematyki oraz idealne dopasowanie wydarzeń do wybranych grup odbiorców mapa spotkań oraz kalendarz spotkań wkrótce zostaną uzupełnione. Pojawi się na nich wiele miejsc, w których do tej pory nie mieliśmy okazji się spotkać.

Do zobaczenia!

Kalendarz spotkań podróżniczych